Szkoła Podstawowa nr 10 im. Adama Mickiewicza w Koninie

Szkoła Podstawowa nr 10 im. Adama Mickiewicza w Koninie


” Barwne spotkania ze sztuką”

2018-06-22

”Barwne spotkania ze sztuką”

 


Sukces w konkursie ekologicznym

2018-06-15

   14 czerwca w parku miejskim odbyło się podsumowanie konkursu ekologicznego zorganizowanego przez Miejski Zakład Gospodarki Odpadami Komunalnymi w Koninie "Świat czysty jest piękniejszy, od Ciebie zależy, czy będzie taki". Zwycięzcą w dziedzinie "praca literacka" w kategorii kl. 7 i 2-3 GIM został Kewin Budny, natomiast wyróżnienie w dziedzinie "praca plastyczna" w kategorii kl. 4-6 otrzymała Julka Budzińska. Gratulujemy! Jesteśmy dumni! 


Trzecie miejsce w XIV Konkursie Wiedzy Biblijnej

2018-06-12

  Uczeń klasy V zajął trzecie miejsce w XIV Konkursie Wiedzy Biblijnej dotyczącym Dziejów Apostolskich. Konkurs odbył się w Szkole Podstawowej nr 6 w Koninie. Wzięło w nim udział około 50 uczniów z różnych szkół wyłonionych we wcześniejszych eliminacjach.


Spotkanie z Maciejem Michalskim

2018-06-11

Dzisaj w ramach zajęć artystycznych prowadzonych przez Panią Agnieszkę Łopatę,

mieliśmy zaszczyt gościć Pana Macieja Michalskiego


Dzień Dawcy Szpiku

2018-06-03

   22 maja w Młodzieżowym Dom Kultury w Koninie, we współpracy z Fundacją DKMS zorganizowaliśmy Dzień Dawcy Szpiku, podczas którego zdrowe, pełnoletnie osoby mogły zarejestrować się jako potencjalni dawcy szpiku. Wydarzeniu towarzyszyła impreza, do której nasze zaproszenie przyjęły 3 inne konińskie szkoły podstawowe - SP1, SP3 i SP12. Jej celem było uwrażliwianie i uświadamianie młodych ludzi w temacie dawstwa szpiku. Przy okazji uczniowie mogli pochwalić się swoimi talentami, potańczyć wspólnie z animatorem, zmierzyć się z mistrzami Wielkopolski w szkolnym tenisie stołowym, obejrzeć występy tancerek z zespołu Top Dance z Młodzieżowego Domu Kultury w Koninie i wziąć udział w mini-konkursach. Poniżej mała fotorelacja z wydarzenia :) Nie odbyłoby się ono jednak, gdyby nie ogromna, zupełnie bezinteresowna życzliwość wielu osób "naszpikowanych" dobrem. SERDECZNE PODZIĘKOWANIA dla: p. Lucyny Lenard - Woźniak - dyrektor MDK w Koninie, pracowników MDK w Koninie, p. Agnieszki Łapaj - instruktora zespołu Top Dance z MDK w Koninie, Mateusza Włodarka - naszego byłego ucznia o ogromnym sercu, Franka Serafińskiego i Mateusza Marciniaka - mistrzów ping ponga z SP w Żychlinie, państwa Lidii i Jarosława Wolskich - naszej nieocenionej RR, no i oczywiście dla wolontariuszy - uczniów i nauczycieli SP10 :)


Wszelkie prawa zastrzeżone SP 10 KONIN© 2014  CMS Odwiedzin: 917286

projektowanie stron www