Podziękowanie od Schroniska dla bezdomnych zwierząt

2017-10-20

Zebrana w ciągu ostatniego miesiąca karma dla zwierząt została dzisiaj dostarczona do schroniska. Wszystkim ofiarodawcom jeszcze raz bardzo dziękuję. E.K.

Kolejny raz adoptujemy pszczołę

2017-10-19

Już po raz trzeci nasza szkoła wspiera akcję Fundacji Greenpeace "Adoptuj pszczołę". W tym roku wśród uczniów i pracowników zebrano 61,50zł. Wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziękuję. E.K.

Ratujemy kasztanowce

2017-10-19

Jak co roku w październiku, uczniowie naszej szkoły przyłączyli się do akcji "ratowania kasztanowców" zaatakowanych szrotówkiem kasztanowcowiaczkiem. Cudna pogoda, świetne humory i pożyteczna praca - szóstoklasiści mieli baardzo miły wtorek.

Międzynarodowy Tydzień Matematyki

2017-10-19

Nasza szkoła w dniach 10-18.10.2017r, bierze udział w Międzynarodowym Tygodniu Matematyki. Dlatego też uczniowie klasy VI odkrywali matematykę i informatykę dzięki Wybuchowym Kropkom za sprawą udziału w Global Math Project. Dzięki tej zabawie dowiedziały się jak łatwo zamienić liczbę na zapis w systemie dwójkowym. Ale to jeszcze nie koniec niespodzianek.......

Dyskoteka z okazji Dnia Chłopca

2017-10-04

3 października Samorząd Uczniowski zorganizował dyskotekę z okazji Dnia Chłopca. Wszystkim dziękujemy za super zabawę i udział w konkursach.