XIII EDYCJA KONKURSU SUPERKIBICA 1001 GRA

2017-04-07

6 kwietnia 2017r. byliśmy w hali sportowej Rondo, aby kibicować naszej drużynie, która brała udział w rozgrywkach sportowych szkół podstawowych.

SPOTKANIE AUTORSKIE

2017-04-05

5 kwietnia naszą szkołę odwiedziła poetka p. Irena Pilarowska – Łącka. Podczas wizyty opowiadała uczniom o swoim życiu i twórczości literackiej. Przeczytała kilka wierszy, fraszek oraz fragmenty książki pt. „Ja Rudy Din” . Chętnie odpowiadała też na pytania dzieci. W spotkaniu autorskim uczestniczyli uczniowie klas I – IV. Po spotkaniu dzieci mogły kupić książki z dedykacją autorki, które z pewnością będą miłą i wartościową pamiątką.

Nasi uczniowie na tropie sów w Bieniszewie

2017-04-03

W piątek wieczorem grupa uczniów naszej szkoły pod opieką p. E. Kotkowskiej oraz I. Raweckiej wzięła udział w niezwykłej, organizowanej przez stowarzyszenie „Polskie Ptaki” akcji „Noc sów” w Puszczy Bieniszewskiej. Podczas nocnego spaceru z latarkami wokół Góry Sowiej nie zabrakło różnorodnych wrażeń, zwłaszcza gdy przed zaciekawionym tłumem przelatywały poszukiwane sowy… Dodatkową atrakcją było ognisko i pieczone nad nim kiełbaski. Udział w tej niecodziennej imprezie możliwy był dzięki życzliwym rodzicom, którzy zapewnili dzieciom i opiekującym się nimi paniom transport, za co serdecznie dziękujemy!

WIZYTA PRZEDSZKOLAKÓW

2017-03-30

23 marca dwudziestosześcio osobowa grupa dzieci z Przedszkola nr 13 „ Słoneczko” w Koninie odwiedziła naszą szkołę. Wspólnie z uczniami klasy I na zajęciach plastycznych malowały wiosenne kwiaty z masy solnej. Poznały zakamarki naszej szkoły.