TURNIEJ BRD

2017-05-12

09 maja 2017 r. zajęliśmy I miejsce w eliminacjach powiatowych OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM dla szkól podstawowych miasta Konina i dostaliśmy się do finału wojewódzkiego, który odbędzie się w Gnieźnie.

Drużyna BRD w składzie: P.Michalska, O. Jędrzejak, K. Młodzieniak i F. Szumugalski wykazali się doskonałą znajomością znaków drogowych, przepisów ruchu drogowego. Zajęli pierwsze miejsce z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, oraz wyników testu z krzyżówek. Bezbłędnie przejechali po miasteczku ruchu drogowego.

Uczniów do Ogólnopolskiego Turnieju BRD przygotowała p. I.Rawecka.

Konkurs z okazji Dnia Ziemi

2017-04-28

Najmłodsi uczniowie naszej szkoły wzięli wczoraj udział w mini-konkursie przyrodniczym zorganizowanym z okazji Światowego Dnia Ziemi. Najlepiej z zagadkami i rebusami poradził sobie uczeń klasy drugiej, Wojtek Kaczor (gratulacje!), ale nagrodzeni zostali wszyscy uczestnicy zabawy.

WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE PLASTYCZNYM

2017-04-25

Uczniowie z klasy III a: F. Kasiorek, F. Szczepaniak, L. Nawrocka przygotowani przez p. I. Osińską oraz uczniowie z klasy IV a i V a: J. Strzykowska, K. Kowalczyk przygotowani przez p. I. Rawecką otrzymali wyróżnienie w konkursie plastycznym "25 lat PSP – PROFESJONALNI, SPRAWNI, POMOCNI". Gratulujemy!!!

WARSZTATY WIELKANOCNE

2017-04-25

06.04.2017r. uczniowie klasy Ia pod opieką p. G. Leśniak uczestniczyli w warsztatach wielkanocnych zorganizowanych przez Muzeum Okręgowe w Koninie. Zapoznali się ze zwyczajami i tradycjami związanymi z Wielkanocą. Malowali jajka metodą batiku.

90 lecie Szkoły Podstawowej nr 10 im. Adama Mickiewicza w Koninie

2017-04-21

12 kwietnia 2017 roku Szkoła Podstawowa nr 10 im. Adama Mickiewicza w Koninie świętowała swoje 90 lecie.