Trwa Akcja "OPATRUNEK NA RATUNEK"!

2017-12-14

Zapraszam do przyłączenia się do Akcji „Opatrunek Na Ratunek” organizowanej przez Fundację Pomocy Humanitarnej Redemptoris Missio.
Staramy się pomóc misyjnym szpitalom w Afryce, które potrzebują:
- bandaży (dzianych i elastycznych),
- gazy i plastrów,
- igieł i strzykawek,
- rękawiczek jednorazowych.
Kto chce przyłączyć się do tej Akcji, przynosi wymieniony wyżej produkt do koordynatora Akcji na terenie szkoły p. D. Sukienniczak.
Zebrane rzeczy zostaną przesłane misjonarzom.
Akcja potrwa do 22 grudnia 2017 roku.

ZŁOTA POLSKA JESIEŃ

2017-11-21

16 października 2017 r. uczniowie klasy II pod opieka p. G. Leśniak oraz p. I. Raweckiej mieli nietypowe zajęcia edukacji przyrodniczej w parku im. F. Chopina w Koninie. Korzystając z pięknej słonecznej aury spędzili aktywnie czas na placu zabaw.

W SCHRONISKU DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT

2017-11-20

16 listopada 2017 r. uczniowie klasy Va pod opieką p. I. Raweckiej zawieźli karmę dla podopiecznych schroniska. Odwiedzili przebywające tam zwierzęta. Bawili się z kotami oraz jako wolontariusze wyprowadzili psy na spacer na osiedlu Niesłusz. Następnie udali się z pupilami do lasu. Na pewno wrócimy tam wielokrotnie!