Kolejny Bal Świętych

2018-11-07

29 października w naszej szkole odbył się Bal Świętych, podczas którego nasi uczniowie zmienili się w aniołów i świętych. W trakcie balu odbył się konkurs - chętni prezentowali wybranego przez siebie świętego, krótko o nim opowiadając. W kawiarence można było kupić soki i ciasta, za które dziękujemy rodzicom. Dochód ze sprzedaży zasilił budżet Samorządu Uczniowskiego.

Trzecie miejsce dziewcząt w Unihokeju

2018-11-07

Uczennice klasy III gimnazjum zajęły trzecie miejsce w zawodach Unihokeja dziewcząt w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Miasta Konina XX WIMS 2018/2019

Gratulujemy!

MISTRZ JU-JITSU

2018-10-31

Dnia 06.10.2018 roku odbyły się XXII Mistrzostwa Polski, Polskiej Akademii Ju-Jitsu w Konotopie. Poziom zawodów był bardzo wysoki, a sportowcy zacięcie walczyli o tytuł mistrza.Uczeń naszej szkoły Bartosz Michalik wywalczył II miejsce zdobywając srebrny medal, oraz III brąz.

Bartosz, jesteśmy z Ciebie dumni i życzymy dalszych sukcesów sportowych:)

Szkolne KONKURSY JĘZYKOWE rozstrzygnięte!

2018-10-24

Miło nam poinformować o wynikach szkolnych konkursów językowych.

Konkurs na wiersz:
I miejsce:     Krzysztof Musiałowski
II miejsce:    Igor Muzykiewicz
III miejsce:   Kacper Kowalczyk

Konkurs językowy Poliglota:
Tytuł Poliglota 2018:  Kacper Młodzieniak

Serdecznie gratulujemy!

2018-10-18

Dnia 12 października świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Były wiersze, piosenki, życzenia, kwiaty i słodkie upominki od Samorządu Uczniowskiego i Rady Rodziców, a także nagrody Dyrektora szkoły.