Realizujemy projekt przyrodniczy "Drzewo Franciszka"

2019-03-21

„Drzewo Franciszka” to projekt o zasięgu wojewódzkim, którego celem jest podniesienie świadomości ekologicznej młodzieży w oparciu o społeczną naukę Kościoła katolickiego i zaktywizowanie młodych ludzi do prowadzenia działań na rzecz środowiska w swoich gminach i parafiach. Naszą szkołę w Programie reprezentują Natalia Glapa, Oliwia Skibiszewska i Ania Wolska z klasy 6B oraz Oliwia Głowacka i Zosia Wolska z klasy 8. W ramach szkolnego projektu „O ochronie przyrody, czyli po śladach myśli Św. Franciszka” dziewczynki będą podejmować działania na rzecz środowiska, ale też inicjatywy służące upowszechnianiu wizji chrześcijańskiego zaangażowania na rzecz ekologii. I o wszystkim będą systematycznie informować.

DZIEŃ ŚWIĘTEGO PATRYKA

2019-03-20

20 marca w naszej szkole obchodziliśmy
       Dzień Świętego Patryka – patrona Irlandii.

Międzynarodowy Dzień Matematyki

2019-03-18

Międzynarodowy Dzień Matematyki w SP10

35 Turniej Świetlic - Małe Formy Teatralne