Informacja dla rodziców - strajk

2019-04-05

Szanowni Państwo, poniżej przedstawiam informację otrzymaną z Kuratorium Oświaty w Poznaniu dotyczącą stajku oraz informację o zasiłku opiekuńczym. Jednocześnie informuję że w dniu 08.04.2019r. szkoła zapewnia uczniom zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w świetlicy. Szkoła zapewnia również obiad w postaci zupy.

Spotkanie z sekcją "Ciklo"

2019-04-04

27 marca 2019r. gościliśmy sekcję rowerzystów z " Ciklo", którzy przeprowadzili wykład na temat turystyki rowerowej i pasją z nią związaną.

Pierwszy Dzień Wiosny

2019-03-25

Uczniowie powitali wiosnę na wesoło. Przebrali się za najzabawniejszą panią Wiosnę, śpiewali i odstraszali okrzykiem zimę. Najaktywniejsi byli uczniowie klasy drugiej. To oni wygrali konkurs na najlepszy okrzyk i na najzabawniejsze przebranie.

Sadzimy drzewka dla Św.Franciszka

2019-03-24

Dziewczynki biorące udział w projekcie "Drzewo Franciszka" posadziły na terenie szkoły brzózki i sosenki.

Realizujemy projekt przyrodniczy "Drzewo Franciszka"

2019-03-21

„Drzewo Franciszka” to projekt o zasięgu wojewódzkim, którego celem jest podniesienie świadomości ekologicznej młodzieży w oparciu o społeczną naukę Kościoła katolickiego i zaktywizowanie młodych ludzi do prowadzenia działań na rzecz środowiska w swoich gminach i parafiach. Naszą szkołę w Programie reprezentują Natalia Glapa, Oliwia Skibiszewska i Ania Wolska z klasy 6B oraz Oliwia Głowacka i Zosia Wolska z klasy 8. W ramach szkolnego projektu „O ochronie przyrody, czyli po śladach myśli Św. Franciszka” dziewczynki będą podejmować działania na rzecz środowiska, ale też inicjatywy służące upowszechnianiu wizji chrześcijańskiego zaangażowania na rzecz ekologii. I o wszystkim będą systematycznie informować.