Szkoła Podstawowa nr 10 im. Adama Mickiewicza w Koninie

Szkoła Podstawowa nr 10 im. Adama Mickiewicza w Koninie


Uczniowie poznają patrona ekologów

2019-05-31

  Uczennice biorące udział w projekcie ,,Drzewo Franciszka" przybliżają postać patrona ekologów - św. Franciszka z Asyżu swoim kolegom i koleżankom ze starszych klas.


Praktyczna lekcja biologii

2019-05-28

    Na lekcji biologii w klasie 7 gościliśmy p. Monikę Majdę, pielęgniarkę neonatologiczną, która opowiedziała nam o swojej niezwykłej pracy. Dzieląc się doświadczeniami, p.Monika przekazała uczniom mnóstwo informacji związanych z rozwojem zarodkowym i płodowym oraz potrzebami i zasadami opieki nad noworodkiem, uzupełniając w ten sposób wiadomości zdobyte przez nich na lekcjach biologii. Pani Moniko, jeszcze raz dziękujemy! Super, że mamy takich życzliwych Rodziców!


Happening przeciw mowie nienawiści

2019-05-25

    STOP hejterom, mowie nienawiści i cyberprzestępczości - to hasło happeningu zorganizowanego przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Koninie, w którym wzięli udział także uczniowie i nauczyciele naszej szkoły.


Telekonferencja z pielęgniarką i lekarzem

2019-05-24

 Drużyna "Drzewa Franciszka" ciągle nabiera rozpędu. Tym razem dziewczynki przeprowadziły telekonferencję z udziałem p. Kingi Sukienniczak - pielęgniarki i p. Tomasza Sukienniczaka - lekarza, którzy opowiadali o wpływie ekologicznych i nieekologicznych zachowań na zdrowie człowieka.


Zawody JU-JITSU

2019-05-21

         

 

 

       W sobotę 18.05.2019 roku odbyły się zawody JU-JITSU Jelenia Góra. Uczeń naszej szkoły Bartosz po raz kolejny odniósł  sukces. Zdobył 1 miejsce Grappling złoto, 1 miejsce kata parami złoty medal, oraz 3 miejsce kata parami. To już kolejne zwycięstwo Bartosza:) Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.                                                                                                                                           

                                                                  Wielkie Brawa:)                                                                                                                                                                                                              


Wszelkie prawa zastrzeżone SP 10 KONIN© 2014  CMS Odwiedzin: 1011408

projektowanie stron www