Uczniowie poznają patrona ekologów

2019-05-31

Uczennice biorące udział w projekcie ,,Drzewo Franciszka" przybliżają postać patrona ekologów - św. Franciszka z Asyżu swoim kolegom i koleżankom ze starszych klas.

Praktyczna lekcja biologii

2019-05-28

Na lekcji biologii w klasie 7 gościliśmy p. Monikę Majdę, pielęgniarkę neonatologiczną, która opowiedziała nam o swojej niezwykłej pracy. Dzieląc się doświadczeniami, p.Monika przekazała uczniom mnóstwo informacji związanych z rozwojem zarodkowym i płodowym oraz potrzebami i zasadami opieki nad noworodkiem, uzupełniając w ten sposób wiadomości zdobyte przez nich na lekcjach biologii. Pani Moniko, jeszcze raz dziękujemy! Super, że mamy takich życzliwych Rodziców!

Happening przeciw mowie nienawiści

2019-05-25

STOP hejterom, mowie nienawiści i cyberprzestępczości - to hasło happeningu zorganizowanego przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Koninie, w którym wzięli udział także uczniowie i nauczyciele naszej szkoły.

Telekonferencja z pielęgniarką i lekarzem

2019-05-24

Drużyna "Drzewa Franciszka" ciągle nabiera rozpędu. Tym razem dziewczynki przeprowadziły telekonferencję z udziałem p. Kingi Sukienniczak - pielęgniarki i p. Tomasza Sukienniczaka - lekarza, którzy opowiadali o wpływie ekologicznych i nieekologicznych zachowań na zdrowie człowieka.

Zawody JU-JITSU

2019-05-21

W sobotę 18.05.2019 roku odbyły się zawody JU-JITSU Jelenia Góra. Uczeń naszej szkoły Bartosz po raz kolejny odniósł  sukces. Zdobył 1 miejsce Grappling złoto, 1 miejsce kata parami złoty medal, oraz 3 miejsce kata parami. To już kolejne zwycięstwo Bartosza:) Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Wielkie Brawa:)