Pomagaliśmy w Fundacji Sercem Przyprawionej

2018-11-28

Drodzy rodzice, uczniowie, nauczyciele, pracownicy i anonimowi darczyńcy... Wielkie DZIĘKI za ofiarowanie produktów, z których dzisiaj wraz z Fundacją Sercem Przyprawioną ugotowaliśmy 100 litrów!! zupy ogórkowej dla bezdomnych i potrzebujących mieszkańców Konina (Kasia Siek - brawo za inicjatywę!). Wspólnie zrobiliśmy coś naprawdę ważnego, ale też otrzymaliśmy mnóstwo serdeczności od p. Marty, p.Kasi i p.Grzesia, którzy w konińskiej jadłodzielni w niezwykły sposób troszczą się o najbiedniejszych. Zrobimy, co się da, by w każdy możliwy sposób nadal wspierać Fundację, a wierzę, że to możliwe, bo mamy w SP10 całą rzeszę dobrych ludzi. Na początek przekażemy na konto Fundacji zebrane na terenie szkoły 100zł.

Kolejny Bal Świętych

2018-11-07

29 października w naszej szkole odbył się Bal Świętych, podczas którego nasi uczniowie zmienili się w aniołów i świętych. W trakcie balu odbył się konkurs - chętni prezentowali wybranego przez siebie świętego, krótko o nim opowiadając. W kawiarence można było kupić soki i ciasta, za które dziękujemy rodzicom. Dochód ze sprzedaży zasilił budżet Samorządu Uczniowskiego.

Trzecie miejsce dziewcząt w Unihokeju

2018-11-07

Uczennice klasy III gimnazjum zajęły trzecie miejsce w zawodach Unihokeja dziewcząt w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Miasta Konina XX WIMS 2018/2019

Gratulujemy!

MISTRZ JU-JITSU

2018-10-31

Dnia 06.10.2018 roku odbyły się XXII Mistrzostwa Polski, Polskiej Akademii Ju-Jitsu w Konotopie. Poziom zawodów był bardzo wysoki, a sportowcy zacięcie walczyli o tytuł mistrza.Uczeń naszej szkoły Bartosz Michalik wywalczył II miejsce zdobywając srebrny medal, oraz III brąz.

Bartosz, jesteśmy z Ciebie dumni i życzymy dalszych sukcesów sportowych:)

Szkolne KONKURSY JĘZYKOWE rozstrzygnięte!

2018-10-24

Miło nam poinformować o wynikach szkolnych konkursów językowych.

Konkurs na wiersz:
I miejsce:     Krzysztof Musiałowski